Adresa:
Okrouhlický s.r.o.
Zemědělská 1131
500 03 Hradec Králové 3

GPS souřadnice:
Loc: 50°13′8″N 15°51′58″E

Hydraulické koncovky, objímky

Kompletní nabídka lisovacích koncovek a objímek v nejvyšší kvalitě se všemi druhy závitů a způsobů připojení. Z oceli, povrchově upravené nebo z ušlechtilé oceli.

Kulové ventily:

Nízkotlaké nebo vysokotlaké provedení s velkým množstvím druhů připojení. Z oceli, povrchově upravené nebo z ušlechtilé oceli.

Rychlospojky:

Hydraulické rychloupínací ekologické rychlospojky Stecko, Push-pull, šroubovací. Ve všech závitových provedení. V nejvyšší kvalitě včetně příslušenství. Povrchově upravené nebo z ušlechtilé oceli.

Šroubení:

Spojovací systém pro extrémní tlakové a machanické zatížení. Bez svárů, jednoduchá montáž. Všechny druhy závitů a způsobů připojení. Povrchově upravené nebo z ušlechtilé oceli.

Hydraulické hadice:

Vnitřní i vnější vrstva ze syntetické pryže. 1 - 6 opletů. DIN 20022 - 20023 SAE. Armování hadicového spojení na zakázku.

Měřící technika:

Manometry suché i plněné glycerínem se spodním i zadním vývodem, elektronické měřící jednotky. Měřící body, připojovací hadičky se všemi druhy závitů.

Trubky, tyče:

Tvrdochromované pístní tyče 20MnV6, 42CrMo4. Honované válce DIN 2391/2393. Hydraulické trubky pozink. DIN 2391/C. Bezešvé trubky DIN 2440/2441. Z ušlechtilé oceli.

Hydraulické válce, části válců:

Náš prodejní program zahrnuje nejen prodej hotových hydraulických válců, ale i všech komponentů potřebných pro kompletaci hydraulických válců.

Rozdělovače, ventily:

Rozdělovače, přepouštěcí, škrtící a brzdící ventily, hydraulické zámky, děliče průtoku a tlaku. 

Filtry:

Kompletní olejové filtry. Tlakové, sací, zpětné, uzávěry nádrže, hladinoměry, vložky filtrů.

Čerpadla:

Čerpadla pístová, zubová, hydromotory, pohonné jednotky, chladiče. Vše s příslušenstvím.

 2013 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5


Pracuji ...